| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | další >>>

· ČLÁNKY
25.09.2017
Offroaďáky v Drnovicích prověřily tuny bláta Offroaďáky v Drnovicích prověřily tuny bláta
Šestý díl OffROAD Maratonu se odjel uplynulou sobotu v pískovně mezi Drnovicemi a Voděrady. Loni se odehrál v oblacích prachu. Letos si ho do sytosti užili milovníci bláta. Jezdce navíc důkladně prověřily výjezdy, sjezdy a terasy, které místní terén nabízí.

· ČLÁNKY
28.08.2017
Nejdelší offroadový víkend byl plný skvělých výkonů a puchýřů Nejdelší offroadový víkend byl plný skvělých výkonů a puchýřů
Pátý závod seriálu OffROAD Maraton se o uplynulém víkendu již tradičně odjel v Milovicích poblíž místního tankodromu. Posádky aut zde nastoupily do 10hodinovky, motorkáři a čtyřkolkáři absolvovali nejdelší závod sezony na čtyři hodiny. Fyzicky vyčerpávající výkony podtrhlo horké letní počasí.

· ČLÁNKY
19.06.2017
Z prachu 24hodinovky vzešli vítězně RP Interier a KB System Z prachu 24hodinovky vzešli vítězně RP Interier a KB System
Dvacátý ročník nejtěžšího offroadového závodu aut ve střední Evropě o víkendu 17. a 18. června vyhrál RP Interier se speciálem do litru. Na pět a půl kilometrů dlouhé trati 24hodinovky v Dobřanech najel 162 kol, čili 891 km. Nejrychlejším vozem mimo buginy byl Speciál K-2 Audi týmu KB System offroad, čtvrtý absolutně. Se 131 zápisy časomírou již posedmé vyhrál 24hodinový závod ve své kategorii.

· ČLÁNKY
21.05.2017
S novou tratí se nejlépe vypořádali Varga, Vojkůvka a RP Interier S novou tratí se nejlépe vypořádali Varga, Vojkůvka a RP Interier
Seriál vytrvalostních závodů motorek, čtyřkolek a aut se v sobotu 20. května poprvé přesunul do Pístovských mokřadů u Jihlavy. Část tříkilometrové trati se musela uzavřít kvůli prachu, aby byla zachována bezpečnost jezdců. Závodníci proto soutěžili na jednom z nejkratších okruhů maratonu.

· ČLÁNKY
23.04.2017
Janovický offroad přinesl déšť i vítězství zkušených jezdců Janovický offroad přinesl déšť i vítězství zkušených jezdců
Druhý závod OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Janovicích nad Úhlavou v okrese Klatovy. Jarní počasí zpestřené deštěm zajistilo i bahenní souboje.

· ČLÁNKY
26.03.2017
OffROAD Maraton odstartoval v Šiklově mlýně s rekordní účastí OffROAD Maraton odstartoval v Šiklově mlýně s rekordní účastí
První závod 18. ročníku OffROAD Maratonu se odjel v sobotu 25. března v Šiklově mlýně na Vysočině. Areál westernového městečka přivítal 99 čtyřkolek a 227 motorek, což je rekordní účast v historii seriálu.

· ČLÁNKY
10.03.2017
Rallye jezdci se těší na české offroady Rallye jezdci se těší na české offroady
Na OffROAD Maratonu dlouhodobě závodí a testují svoje stroje rallye jezdci známých jmen. Jak jsou připraveni na novou sezonu?

· ČLÁNKY
05.02.2017
Motorkáři Kalát a Vepřek ovládli africkou IR, z aut jsou stříbrní Wings Motorkáři Kalát a Vepřek ovládli africkou IR, z aut jsou stříbrní Wings
IR 2017: Sedmý ročník Intercontinental Rally je minulostí. Závodníci dorazili k legendárnímu Růžovému jezeru v Senegalu. Poprvé v historii hned s dvěma českými motorkami na nejvyšších postech. Nejúspěšnější české auto dovedli do cíle stříbrní Lukasík s Honzou Režným.

· ČLÁNKY
30.01.2017
Španěly provětral motorkář Kalát, první auto patří Wings Španěly provětral motorkář Kalát, první auto patří Wings
Africká Intercontinental Rally překročila mauretánské hranice. V sobotu 28. ledna závodníci dojeli do Dhakly, kde proběhlo slavnostní vyhlášení kratší verze závodu. Většina jezdců ale míří dále k senegalskému Růžovému jezeru.

· ČLÁNKY
25.01.2017
Intercontinental Rally má za sebou první africké etapy Intercontinental Rally má za sebou první africké etapy
IR 2017: Závodníci Intercontinenal Rally se vydali vstříc africkému dobrodružství. Po druhé etapě byl v čele motorkářů i absolutně Lukáš Černý. Mezi auty se po Dánech na druhém místě umístili loňští vítězové Karel Mařík a Tomáš Kutmon (Speed company).