Děkujeme všem závodníkům i fanouškům za krásný první závod sezony! 26. dubna se uvidíme v Šiklově Mlýnu.

03.04.2014
První letošní skalp patří VYPE racing teamu První letošní skalp patří VYPE racing teamu
Junioři ještě zajížděli své poslední metry a auta už se hrnula do zaváděcího kola. Na startu se potkalo celkem 18 strojů, seřazených podle loňského absolutního pořadí. Motivací k co nejlepšímu výsledku byla i speciální cena v podobě startovného na Geocaching rally 2014.

· ČLÁNKY
03.04.2014
I nejmladší offroaďáci jeli naplno I nejmladší offroaďáci jeli naplno
Trať pro děti a mladší juniory byla vytyčená jako rychlý okruh vedoucí převážně po standardní trati, v místě bahnitého brodu. Louži se děti samozřejmě vyhnuly, za to je čekaly dvě rychlé roviny, travnatá pasáž s roletami a dvě ostré zatáčky, které měly tendenci vynášet do křoví.

· ČLÁNKY
02.04.2014
Zlatý Vojkůvka byl jako užovka Zlatý Vojkůvka byl jako užovka
Rozprava k závodu motorek probíhala přesně v okamžiku, když čtyřkolky projížděly cílem. Na rozdíl od nich měly jednostopé stroje speciální vložku v podobě průjezdu roklí. První dvě kola navíc jezdily složitější variantu, která ale pro méně zkušené jezdce byla riziková, takže padali a ucpávali trať.

· ČLÁNKY
02.04.2014
Miřejovský oprášil stroj, vyjel a zvítězil Miřejovský oprášil stroj, vyjel a zvítězil
Začala nová sezóna seriálu OffROAD Maraton. Tradiční šternberský závod zahájil její patnáctý ročník v parádním duchu. Počasí se vydařilo na sto procent, počáteční oblačnost se rozpustila a teploty během dne dosahovaly velmi netradičních 25 stupňů.

· ČLÁNKY
24.03.2014
Nejlepší auto ve Šternberku získá startovné na GEOCACHING RALLY 2014 Nejlepší auto ve Šternberku získá startovné na GEOCACHING RALLY 2014
Na tuto speciální cenu se může těšit posádka, která na Moravě již tuto sobotu ujede nejvíce kilometrů. Tak hurá ke strojům, ať nepropásnete start!:-)

· ČLÁNKY
18.03.2014
Startovné na IR 2015 dostane i čtyřkolkář a posádka auta Startovné na IR 2015 dostane i čtyřkolkář a posádka auta
Speciální cena letošního ročníku OffROAD Maratonu čeká i na nejlepšího čtyřkolkáře a automobilovou posádku. Ti s největším počtem kilometrů na trati ze všech osmi závodů získají startovné na Intercontinental Rally do Afriky.

· ČLÁNKY
16.03.2014
Nejlepší motorkář pojede do Afriky s VYPE racing teamem Nejlepší motorkář pojede do Afriky s VYPE racing teamem
Velkou motivaci do závodění vnesl do letošního ročníku VYPE racing team, který věnuje speciální cenu: nejlepšího motorkáře sezony odmění startovným a servisním zázemím na Intercontinental Rally 2015 do afrického Dakaru. Za tým letos nově závodí i matador Dušan Randýsek ve své buggy.

· ČLÁNKY
28.02.2014
MODRÝ TEAM v Africe MODRÝ TEAM v Africe
Do Afriky se vydává řada dobrodruhů různými způsoby. Expedice střídají závody a naopak. Tak jako tak, je to úžasný prostor pro poznávání a to i sebe sama. Směr Maroko a Sahara se nevydáváme jen my dnes, ale je to směr vytýčený již pradávno...

· ČLÁNKY
03.02.2014
WINGS v Dakaru slaví bronz! WINGS v Dakaru slaví bronz!
Senegal, Dakar: Intercontinental Rally je v cíli u Růžového jezera. WINGS team s Pavlem Režným a Sašou Semenovem získal bronz! Ondra Nachtigall s Honzou Režným jsou šestí, WOGO team sedmý. Do Dakaru dojel i Dušan Randýsek, který bral zlato ve své kategorii Buggy/UTV. Motorkář Aleš Černý skončil těsně pod bednou.

· ČLÁNKY
31.01.2014
Wings překvapil Dány, Randýsek bojuje Wings překvapil Dány, Randýsek bojuje
IR 2014, Mauretánie, 11. etapa: Intercontinental Rally jede pomalu do cíle! Pavel Režný se Sašou Semenovem včera zaskočil dánské jezdce. Dušan Randýsek opravuje, ale statečně se drží a míří do Dakaru. Dnes závodníci nesoutěží, přesouvají se do Senegalu. Máme nové fotky!