| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | další >>>

· ČLÁNKY
25.08.2014
ARO show Offroad festival je za dveřmi! ARO show Offroad festival je za dveřmi!
Třináctý ročník offroadového svátku proběhne od 5. do 7. září 2014 na autokrosové trati v Ředhošti na Litoměřicku. Oblíbený noční orientační závod je již připraven. Letos má 116 kilometrů s 15 úkoly na trati!

· ČLÁNKY
18.08.2014
 Vojkůvka a Macík vyhráli maďarskou BAJU Vojkůvka a Macík vyhráli maďarskou BAJU
O uplynulém víkendu hned několik českých posádek bojovalo na Hungarian Baja. První zahraniční start pod VYPE racing teamem se skvěle vydařil Lubomíru Vojkůvkovi, který zvítězil v kategorii i abolutně! Zlato z těžkého závodu vybojoval také Martin Macík junior s Marianem Orlickým a Martinem Mrkvou mezi kamiony. Rudolf Lhotský slavil bronz.

· ČLÁNKY
03.07.2014
Dlouhý okruh sedl Strakovi, Nejedlému, Širokému a Urbanovi Dlouhý okruh sedl Strakovi, Nejedlému, Širokému a Urbanovi
Nejmladší offroaďáci na motorkách a čtyřkolkách si užili 10minutový závod v kategoriích Dětí a 15minutové klání v kateogriích Juniorů mladších.

· ČLÁNKY
03.07.2014
Občas "neviditelné" čtyřkolky ovládli Miřejovský se Švandou Občas "neviditelné" čtyřkolky ovládli Miřejovský se Švandou
Čtyřkolkáři vyhlíželi dešťové mraky, ale marně. V půl jedenácté jim na startu bylo jasné, že je čeká pořádně prašná jízda, v depu srovnávaná se závoděním na afrických rally.

· ČLÁNKY
02.07.2014
Motorkářům ve Vřesové kralovali Bezděk s Vojkůvkou Motorkářům ve Vřesové kralovali Bezděk s Vojkůvkou
Poslední předprázdninový Offroad Maraton je u konce. Jel se v novém prostoru ve Vřesové na Sokolovsku, v místě aktivního povrchového dolu. Trať dlouhá přes čtyři kilometry připravila pro závodníky řadu překvapení. Rychlé roviny i nekonečné výjezdy prověřily jako obvykle techniku i fyzičku jezdců.

· ČLÁNKY
27.05.2014
Páté vítězství na 24hodinovce slavil KB System offroad team! Páté vítězství na 24hodinovce slavil KB System offroad team!
Sedmnáctý ročník legendární 24hodinovky v Dobřanech je minulostí. O uplynulém víkendu se bojovalo na tradiční trati pod Šlovickým kopcem v kategoriích motorek, čtyřkolek i aut.

· ČLÁNKY
01.05.2014
Mrštné buginy si trať v Šiklově Mlýně užívaly, nově jim kraloval RP interier Mrštné buginy si trať v Šiklově Mlýně užívaly, nově jim kraloval RP interier
Posádky aut se ještě během posledního závodu dětí seřadily ke krátké rozpravě a vyrazily do zaváděcího kola. Na startovním roštu bylo celkem 21 vozů, krásná účast zejména díky osmi speciálům do 2000 ccm a šesti buginám do jednoho litru.

· ČLÁNKY
01.05.2014
Junioři na čtyřkolkách jeli jako draci Junioři na čtyřkolkách jeli jako draci
Trať pro dětský maraton byla vedená okolo vyhlídkové věže Šiklova mlýna, nejmenší závodníci měli možnost si vyzkoušet dvě velké lavice, náročnou roletu za vyhlídkovou lávkou i rychlejší pasáž před ní. Místa na předjíždění nebylo mnoho, vyznačený úsek byl poměrně úzký, předjíždění o kolo pomalejších jezdců tak vyžadovalo maximální zručnost a pozornost.

· ČLÁNKY
01.05.2014
Švanda si doskočil pro absolutní zlato Švanda si doskočil pro absolutní zlato
Po rychlé rozpravě se do zaváděcího kola po desáté hodině dopoledne vrhlo 61 čtyřkolek. Vítěz minulého klání ve Šternberku, Martin Miřejovský, tentokrát vynechal a dal tak ostatním závodníkům prostor poprat se o nejlepší umístění. Z předchozích závodů se také očekávalo, že absolutně první dojede sportovní stroj.

· ČLÁNKY
01.05.2014
Galia ovládl silnější mašinu a vyhrál Galia ovládl silnější mašinu a vyhrál
Závod motorek byl v očekávání perného souboje mezi Danielem Galiou z RD racing a Lubomírem Vojkůvkou z IR 2015. Galia letos přešel na silnější stroj, ale v prvním klání se mu nedařilo a veškeré tréninkové úsilí směřoval právě na závod v Šiklově Mlýnu. A vyplatilo se.