Děkujeme za krásné závodění v letošní sezoně a podporu při veselých i náročnějších okamžicích. Všem tleskáme. :-)

Zvolte rubriku:

<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | další >>>

· Novinky k závodům
30.08.2015
Motorky zažily milovické peklo, absolutně zvítězil Galia! Motorky zažily milovické peklo, absolutně zvítězil Galia!
Výheň, která nutila k častým zastávkám a tvrdě trestala pomalé doplňování tekutin, tou si prošly všechny motorky v odpolední čtyřhodinovce. Daniel Galia ujel vyschlou plání 234 km! Karel Brabec a Bohumil Michálek ho následovali na 2. a 3. místě vždy se ztrátou kola. Gratulujeme všem, kteří projeli cílem!

30.08.2015
Fišar o minutu před Tůmou první, quady jsou v cíli! Fišar o minutu před Tůmou první, quady jsou v cíli!
Prašná, ale ne tak žhavá, jako budou mít motorky byla čtyřhodinovka čtyřkolek, nejtěžší závod sezony. Miřejovský vyměnil pro poruchu stroj a byl diskvalifikovaný, Fišar s náskokem minuty vyhrál s Tůmou a Novotným za zády. Motorky startují do milovické pekelné výhně ve 13:30.

30.08.2015
Quadservis Špak - PÁPÁ Buggy team udržel zlato, Polaris a AC Luňák za ním! Quadservis Špak - PÁPÁ Buggy team udržel zlato, Polaris a AC Luňák za ním!
Druhý nejtěžší závod sezony skončil jednoznačným vítězstvím CanAmu v barvách Quadservis Špak - PÁPÁ Buggy team, celkem bugina ujela 78 kol. Polaris team na druhém místě ujel 69 kol. Na třetí absolutní pozici se umístil speciál Jimny týmu Autocentrum Luňák se ziskem 67 kol. Neděle pokračuje náročnými čtyřhodinovkami čtyřkolek a motorek.

29.08.2015
Po osmi hodinách v Milovicích vede Quadservis Špak - PÁPÁ Buggy team! Po osmi hodinách v Milovicích vede Quadservis Špak - PÁPÁ Buggy team!
Prašná, rychlá, tvrdá je trať desetihodinovky v Milovicích, hodně se opravuje, ale cíl je již na dohled. Několik momentů z průběhu přinášíme v galerii, stejně jako aktuální výsledky.

29.08.2015
Aktuální výsledky MILOVICE Aktuální výsledky MILOVICE
Výsledky aktuálně běžícího závodu nejdete v následujícím odkazu.

24.08.2015
Již tento víkend se jede OffROAD Maraton v Milovicích! Již tento víkend se jede OffROAD Maraton v Milovicích!
Offroadový závodní víkend s dvojnásobnou nadílkou bodů pro všechny je tu! V Milovicích pojedou auta 10 hodin, motorky a čtyřkolky 4hodinovku, starší junioři 90 minut a děti a ml. junioři v sobotu i v neděli. Registrace finišují!

02.07.2015
24hours z Dobřan na Nova Sportu 24hours z Dobřan na Nova Sportu
Ve čtvrtek 2. července odvysílá reportáž z 24hodinovky v Dobřanech i Nova sport.

30.06.2015
Dobřany na ČT Sport Dobřany na ČT Sport
Reportáž z 24hours OffROAD Maratonu Dobřany můžete vidět dnes a v neděli na ČT4.

20.06.2015
Čtyřkolky ovládl Miřejovský s Tůmou Čtyřkolky ovládl Miřejovský s Tůmou
Další dvouhodinovka byla ve znamení čtyřkolek. Cílem jako první již tradičně projel Martin Miřejovský, následovaný Zdeňkem Tůmou z THF racing teamu. Jediní zvládli 14 kol.

20.06.2015
Motorky dovedl do cíle Vojkůvka před Bezděkem Motorky dovedl do cíle Vojkůvka před Bezděkem
První závod po Šlovickým kopcem odstartoval na 150 motorek. Skvělou formu v půlce sezony potvrdil Lubomír Vojkůvka z VYPE racing teamu. Dorazil minutu a půl před Radkem Bezděkem z Husaberg racing teamu.