Zikmund Trading Agency

Aktuálně

Čtyřkoláři už tak stateční nebyli.

Tedy je třeba to upřesnit. Ti, co startovali, byli naopak velmi stateční!!!

Do depa jich přijelo výrazně víc, ale odstartovalo jen 46 hrdinů, plus nesmíme zapomenout na jednoho staršího juniora Dominika Manu. A tito závodníci si s nástrahami trati a počasí poradili bravůrně. Ać se zdálo, že jim to jede o dost hůř než motorkářům, nakonec najezdili nejlepší 20 kol (kolo mělo necelé 4km), zatímco ti nejlepší motorkáři najeli jen 19 kol. Nejlepší ze všech byl Ilja Kostelník Mistr Quad 4x4 (Polaris Ústí nad Labem), který zvládl o jedno kolo víc, než druhý Matyáš Dostál DMD Racing Team a třetí Radek Eiselt (Eisteam) oba Mistr Quad SP. Nejlepší pohárovým jezdcem byl Jakub Samohýl Pohár Quad TR nad 500 (Polaris Otrokovice). Ze stejného týmu (Polaris Otrokovice) si přijel pro zlatý pohár pro Mistry Quad Vet Radomír Beneš. Nejlepší Pohár Quad Sp byl na celkově 18. místě Marek Levý (Autoslužby Horšovský Týn). A Dominik Mana udělal dobře, že si počkal na vyhlašování výsledků, protože krom toho, že vyhrál juniorskou kategorii, zároveň vyhrál i dospěloou kategorii Pohár Quad do 500. Co se obtížnosti týká, tak to byl jeden z nejzabahněnějších závodů. Každopádně následně by o tom mohli vyprávět členové týmů automobilů...
Vzhledem k tomu, že nám systém už odmítá komunikovat s více fotkami, tak krásné obrázky Jirky Jonáše najdete zde https://eu.zonerama.com/PressFotoServis/646111